×
 
celofoniarka-foliarka-kopertowa-delta-pack
wtorek, 18 kwietnia 2017 / Published in Urządzenia pakujące
Nowa wersja celofoniarek DeltaPack Nasze celofoniarki są świetnym uzupełnieniem cyklu produkcyjnego. Idealne do pakowania małych serii. Foliarki sprawdzą się zarówno w małych jak i dużych zakładach produkcyjnych. Prosta i intuicyjna obsługa, ergonomiczna budowa, unikalne rozwiązania na rynku pozwolą niskim kosztem zapakować małe serie produktów. Idealne do pakowania kosmetyków, płyt CD/DVD czy papierosów. Dożywotnia gwarancja na
celofoniarka deltapack
czwartek, 23 lutego 2017 / Published in Urządzenia pakujące
Celofoniarka zwana również foliarką kopertowyą, czy też potocznie koperciarką, to urządzenie, które służy do pakowania produktów w folię celofanową BOPP. Maszyny foliujące w systemie kopertowym znajdują szerokie zastosowanie przede wszystkim w przemyśle spożywczym, kosmetycznym, tytoniowym oraz fonograficznym. Przy pomocy tych urządzeń pakowane są przede wszystkim bombonierki, herbaty, papierosy, kosmetyki, płyty CD/DVD czy np. karty do gry.
folia bopp celofan krakow
czwartek, 11 grudnia 2014 / Published in Materiały opakowaniowe, Porady i sztuczki
Dlaczego folia BOPP? BOPP to jedna z najbardziej popularnych i najczęściej używanych folii w przemyśle opakowaniowym. Polipropylen charakteryzuje się doskonałymi właściwościami, dzięki którym można tworzyć opakowania foliowe najwyższej jakości. Opakowania z takiej folii znajdują swoje zastosowanie zwłaszcza tam, gdzie potrzebne jest „okienko”, tj. chcemy aby było widać co mieści się w opakowaniu.
TOP